Reklam yarışında bir adım önde olmak için doğru zamanda yaratıcı çözümler üretebilen
İde Reklamı tercih edin. Rakiplerinizden bir adım önde başlayın!

E-MARKETING

İde Reklam en uygun mesajları, en doğru kişilere, zamanında otomatik olarak ulaştırmanızı sağlar. Pazarlama kampanyalarınızı en iyi şekilde duyurmak, maksimum verim ve en başarılı sonuçları elde etmek için gereken bütün araç ve yöntemleri size temin eder.

Yılların getirdiği deneyim sayesinde önde gelen markaların e-mail pazarlamalarında başarıya erişmelerini sağlayan kanıtlanmış metotlarını ve ileri altyapısını tercih ederek, şirketinizin toplu mail gönderimini ve çok kanallı pazarlama çalışmalarını bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

İLGİLİ HİZMETLERİMİZ

İZİNLİ HTML MAİL TASARIMI

Firmanızın pazarlama politikası esas alınarak etkili görsellik ve doğru mesaj içerecek şekilde hazırlanan e-mail tasarımları izinli toplu mail gönderimi yöntemi ile müşteriye iletilmektedir. Çalışma dönemi süresince elde edilen sonuçlar size raporlarla iletilmektedir.

TOPLU MAİL GÖNDERİMİ

Portföyünüzde ki müşterilerinize süratli ve daha düşük bir maliyetle toplu mail gönder- mek için bu hizmetimizle mutlaka tanışma- lısınız. Toplu mail gönderimi ile binlerce müşterinize ürünlerinizi, hizmetlerinizi ekonomik ve süratle tanıtıp hedeflediğiniz sonuçlara hemen ulaşabilirsiniz.

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

İşletmenizin reklamlarını artık Google'a da verebilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun Google reklam ağında görüntülenebilirsiniz. Adwords reklamları konusunda sistemin ilk kuruluşunu yapmakta, hedef kelime ve müşteri gruplarına bağlı olarak reklam kampanyalarını oluşturmakta ve her kampanya için en uygun fiyatlandırma sistemini oluşturmaktayız.

ELEKTRONİK BÜLTEN

Hedef kitlenize ulaşmak için İde Reklam'ın size sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Firmanızın kurumsal kimliğini, yeni geliştirilen bir ürünün tanıtılması ya da firmanızın sponsorluğunda gerçekleşen bir etkinlik gibi birçok haberi müşterilerinize duyurabilirsiniz.

ELEKTRONİK DERGİ

Grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan dergileriniz, taşınması ve müşteriye iletilmesi bakımından büyük kolaylık sağlayan dijital kataloglara çevrilir. Mail veya interaktif cd ile gönderebileceğiniz bu sistem tanıtımınız açısından size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Mimari projelerinizden veya 2 boyutlu çizimlerinizden 3d çizim yöntemleri ile mimari modelleme, gerçekçi görselleştirme ve animasyon çalışmaları yapmaktayız.
En önemli detay olan gerçeklik algısının verilmesi texture, güneş ışığı, yapay ışık, gölge etkisi, yüksek teknik bilgi ve estetik yaklaşımlarla sağlanmaktadır.

Modern ve estetik görselliğe sahip, doğru teknolojiyi en iyi alt yapı ile birleştirerek hazırladığımız web sitelerinde bilgiye kolay erişilebilmesi ve altyapısının arama motorları ile uyumlu olması esastır.

KOSGEB'in tanıtım desteği kriterleri esas alınarak hazırlanan interaktif cd lerinizde tanıtım filminize, firma ve ürün teknik detaylarınıza yer verilmektedir.

Firmanıza özel hazırlanmış TV reklam filminden üretimle ilgili en karmaşık tanıtım filmine kadar her türlü hizmeti sunmaktayız.

Web ziyaretçisine doğru izlenim vermek için kendinizi doğru tanıtmalısınız. Bu kriter düşünülerek çekilen firma fotoğrafları, üretim süreci fotoğrafları profesyonel ekibimiz tarafından yeniden hazırlanır.