Reklam yarışında bir adım önde olmak için doğru zamanda yaratıcı çözümler üretebilen
İde Reklamı tercih edin. Rakiplerinizden bir adım önde başlayın!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Firmalar artık uzun, sıkıcı ve düz metinler yerine kendilerini, yaptıkları işi, ürünü, hizmeti ve firma imajını yansıtacak görseller kullanmaktadırlar. Fotoğrafın kalitesi ve iletilmek istenen mesaja ne kadar yaklaşılmışsa yapılan tasarımda o kadar etkili ve güçlü olacaktır. Fotoğraflar kullanılacakları alanlar ( web sitesi, katalog, broşür, reklam sayfaları, afiş interaktif cd dijital katalog vb.) düşünülerek çekilir.

İLGİLİ HİZMETLERİMİZ

ENDÜSTRİYEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Tüketiciler bir ürün ve hizmet alımından önce yaptıkları araştırmalarda, bir kurum hakkında bilgi sahibi olmak isterken, basılı veya internet ortamda mutlaka konu ile ilgili iyi fotoğrafları görmek istemektedirler. İde Reklam bunu göz önünde bulundurarak firmanızı, ürünüzü ve üretim aşamasını titiz bir ön çalışmanın sonunda fotograflayarak sizlere sunar. Bu fotografları web sitenizde, katalog ve broşürlerinizde kullanabilirsiniz.

MİMARİ FOTOĞRAF

Mimari yapının görkemini en güzel şekli ile ortaya çıkarak ışık şartlarını ve kadraj açısını yakalamanın gerçekten de büyük bir tecrübe gerektirir. Herkes muhteşem yapıları fotoğraflayabilir fakat yalnızca iyi fotoğrafçılar muhteşem yapıların muhteşem fotoğraflarını çekebilirler.

İLLÜSTRASYON

Birden çok fotoğrafı birleştirme yoluyla yapılabilindiği gibi sadece fotoğraf üzerinde yapılan deforme gibi efektlerle de uygulanabilen bir yöntemdir. Bu yöntemle fotoğrafları olduğundan bambaşka görünümlere çevirebiliriz. Esprili yaklaşımı ile müşteri üzerinde olumlu bir etki yaratan 3D İllustrasyon çalışmaları, reklam panolarından, kataloglarınıza kadar bir çok alanda kullanılabilir.

ÜRÜN TANITIM FOTOĞRAFLARI

Ürünlerinizi doğru bir şekilde pazarlamanız için yüksek çözünürlükte ve ürünün kullanımını, detaylarını gösteren fotograflara ihtiyaç vardır. İde Reklam sunumlarınızı kolaylaştıracak, ürünlerinizin üretim aşaması ve sonrasındaki kullanım alanlarını anlatan yüksek kalitede fotograf çeker.

3D ÜRÜN YERLEŞTİRME

Ürünleriniz fotograf studyolarına taşıma sahmetinden sizi kurtarıyoruz. Firmanızda çekilen fotograflar  3D modelleme ve görselleştirme teknolojisi kullanılılarak istediğiniz bir mekan içine yerleştirilir. Tasarlanan mekanların farklılığı ile diğerlerinden bir adım önde olun

PANORAMİK FOTOĞRAF

Panoramik fotoğraf teknolojisi aslında çok eski bir çekim tekniği olarak günümüze gelmiştir. Günümüzde standart panoramik fotoğraf üzerine yeni uygulamalar geliştirilmiş ve kullanım alanları gelişmiştir.

İde Reklam'ın prodüksiyon hizmetlerinde en basit radyo cıngılından, üretimle ilgili en karmaşık tanıtım filmine, firamanıza özel hazırlanmış TV reklam filminden sinema filmine kadar her türlü hizmeti bulabilirsiniz.

STILL LIFE

Still Life fotoğrafları obje odaklıdır ve genellikle küçük obje gruplarının detaylarının çekiminde kullanılır.

Görsel efektler AVM ler, açık hava LED ekranları gibi birçok alanda yayınlanan reklamlar ve tanıtım filmlerinde kullanılır.

Fark edilmek veya fark yaratmak isteyenler için kreatif grafik tasarım ekibimizle size özel kurumsal kimlik, (logo, katalog, broşür, vb.) çalışmaları yapıyoruz.