Reklam yarışında bir adım önde olmak için doğru zamanda yaratıcı çözümler üretebilen
İde Reklamı tercih edin. Rakiplerinizden bir adım önde başlayın!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

GÖRSEL EFEKT / MOTION GRAFİK

Bir video veya film içerisindeki hareketli bilgisayar grafikleri yaratmak istediğiniz etkiyi güçlendirmenin mükemmel bir yoludur. Televizyon jenerikleri, reklam filmleri, tanıtım filmleri, video klipler, konferans, sergi, sunum ve pazarlama kampanyaları gibi birçok konudaki ihtiyaçlarınız için harika hareketli grafikler ve animasyonlar oluşturabiliriz.

Görsel efektler müşteri üzerindeki etkiyi artırmak için kullanılır. Hazırlanan görsel efektler metro istasyonları, AVM ler, açık hava LED ekranları gibi birçok alanda yayınlanan reklamlar ve tanıtım filmlerinde kullanılır.

İLGİLİ HİZMETLERİMİZ

REKLAM FİLMİ

Günümüzde televizyonda yayınlanan reklam filmleri çoğunlukla Motion Grafik tekniği ile hazırlanmaktadır. Bilindiği gibi reklam filmlerinin kısa sürede çok şey anlatması gerekir. Akılda kalıcı ve hedef kitlenizi etkileyecek görsel efektlerle zenginleştirilmiş Motion Grafik reklam filmleri tanıtımınız açısından etkili bir çözümdür.

INTRO

Web sayfanızın giriş ekranı, interaktif cd nizin açılışı gibi alanlarda kullanabileceğiniz, izleyeni kısa sürede firmanız ve yaptığınız iş hakkında bilgi sahibi yapmak için hazırlanmış, görsel açıdan akılda kalıcı kısa giriş videolarıdır.


SESLENDİRME

Seslendirme

İde Reklam hazırlanan tanıtım filmlerinize, tv reklamlarınıza ve buna benzer sesli anlatım ile desteklenmesi gereken işler için profosyonel seslendirme sanatçıları ile çalışır. Yurt dışına gönderilmesi düşünülen materyallere yabancı dilde seslendirme yaptırılır. Yapılacak çalışmadaki seslendirme metni firma ile etkileşimli olarak titiz bir çalışmadan sonra ortaya konulur.

LED EKRAN ANİMASYONU

Ülkemizde son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlanan, Led Ekran tanıtım araçlarının avantajı bilboard veya afiş gibi durağan bir kareden oluşmadığı için izleyenin dikkatini daha da fazla çekmesidir. Led Ekran yayınının süre sınırlaması düşünülerek hazırlanmış animasyonlar, kısa sürede doğru sözleri söylemeyi amaçlar.

REALTIME 3D

Panoramik fotoğrafın 3 boyutlu olarak tanıtılması reklam sektörünün yanlışlarından biridir. İde Reklam tarafından hazırlanan 3D real time etkileşimli program ile mekanda istediğiniz gibi dolaşabilecek, herhangi bir objenin etrafında istediğiniz gibi hareket edebileceksiniz.

Modern ve estetik görselliğe sahip, doğru teknolojiyi en iyi alt yapı ile birleştirerek hazırladığımız web sitelerinde bilgiye kolay erişilebilmesi ve altyapısının arama motorları ile uyumlu olması esastır.

ORYANTASYON SUNUMLARI

Firma politikası, çalışma koşulları gibi konularda hazırlanmış oryantasyon sunumlarınızın izleyici tarafından daha kolay algılanabilmesi için motion grafik, ses ve görsel efektlerler ile zenginleştiriyoruz.

İde Reklam yüksek kalitede ürün fotoğrafları çekimi ile görsel ihtiyaçlarınızı profesyonel sistemleri ile karşılıyor.

3D LOGO ANİMASYONU

Kurumsal kimliğinizin önemli parçalarından olan logunuzu 3d animasyon tekniği ile canlandırıp hareketlendiriyoruz.

SENARYO & STORYBOARD

Tv reklamı, tanıtım filmi veya ürünle ilgili olarak firmanın vereceği bilgi doğrultusunda belirlenen konsept ışığında çalışmanın bütün detayları senaryo yazımı ile çözümlenir.