Reklam yarışında bir adım önde olmak için doğru zamanda yaratıcı çözümler üretebilen
İde Reklamı tercih edin. Rakiplerinizden bir adım önde başlayın!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

GRAFİK TASARIM

Firmanızın kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için katalog ve broşür gibi tasarım çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir. Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınız ve kalıcı imajınız açısından çok önemlidir. Tasarımlar her zaman hizmet verdiğiniz sektör göz önünde bulundurularak yapılır.

İLGİLİ HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik bir kurumun imzası gibidir. Logo tasarımından, ofis dizaynına, çalışanların giyiminden, araç üstü giydirmeye,web sitesinden, ambalaj dizaynına kadar bir çok uygulama İde Reklam’ın kurumsal kimlik çalışması çatısı altına girer.


KATALOG BROŞÜR

Katalog ve broşür tasarım çalışmaları firma tanıtımınız açısından önemli bir materyaldir. Tasarımların firma imajını yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında firma imajınız ve kurumsal kimliğiniz açısından çok önemlidir.


İLLÜSTRASYON

Esprili yaklaşımı ile müşteri üzerinde olumlu bir etki yaratan 3D İllustrasyon çalışmaları, reklam panolarından, kataloglarınıza kadar bir çok alanda kullanılabilir.
İsterseniz size özel hazırlayacağımız firma maskotunu aynı teknikle sunulacak mekanlara yerleştirebiliriz.

LED EKRAN ANİMASYONU

Ülkemizde son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlanan, Led Ekran tanıtım araçlarının avantajı bilboard veya afiş gibi durağan bir kareden oluşmadığı için izleyenin dikkatini daha da fazla çekmesidir. Led Ekran yayınının süre sınırlaması düşünülerek hazırlanmış animasyonlar, kısa sürede doğru sözleri söylemeyi amaçlar.

Görsel efektler müşteri üzerindeki etkiyi artırmak için kullanılır. Hazırlanan görsel efektler metro istasyonları, AVM ler, açık hava LED ekranları gibi birçok alanda yayınlanan reklamlar ve tanıtım filmlerinde kullanılır.

Modern ve estetik görselliğe sahip, doğru teknolojiyi en iyi alt yapı ile birleştirerek hazırladığımız web sitelerinde bilgiye kolay erişilebilmesi ve altyapısının arama motorları ile uyumlu olması esastır.

ORYANTASYON SUNUMLARI

Firma politikası, çalışma koşulları gibi konularda hazırlanmış oryantasyon sunumlarınızın izleyici tarafından daha kolay algılanabilmesi için motion grafik, ses ve görsel efektlerler ile zenginleştiriyoruz. .

İde Reklam yüksek kalitede ürün fotoğrafları çekimi ile görsel ihtiyaçlarınızı profesyonel sistemleri ile karşılıyor.

Kurumsal kimliğinizin önemli parçalarından olan logunuzu 3d animasyon tekniği ile canlandırıp hareketlendiriyoruz.

İnternetin geniş ağını kullanarak firmanızı veya ürünlerinizi izinli toplu mail, adwords, banner gibi yöntemlerle daha geniş kitlelere tanıtarak pazarlayabilirsiniz.