Reklam yarışında bir adım önde olmak için doğru zamanda yaratıcı çözümler üretebilen
İde Reklamı tercih edin. Rakiplerinizden bir adım önde başlayın!

İNTERAKTİF CD

İnteraktif CD'lere, basılı tanıtım araçları olan katalog, broşür gibi materyallere oranla oldukça yüksek sayıda fotoğraf, teknik bilgi, video yükleyebilir ve projelerinizin sesli anlatımlarını yapabilirsiniz. KOSGEB onayı kriterleri göz önünde bulundurularak hazırlanan interaktif cd ler ile müşterilerinize tanıtım filmleriniz ile beraber ürünlerinizin geniş detaylarını da sunabilir, firmanız hakkında detaylı bilgiler verebilirsiniz.

İLGİLİ HİZMETLERİMİZ

TANITIM FİLMİ

KOSGEB'in tanıtım desteği kriterleri göz önünde bulundurularak hazırlanan, profesyonel sanatçılarımız tarafından türkçe ve farklı dillerde seslendirilen tanıtım filmlerinizi, interaktif cd ortamında kurumsal bilgileriniz ve ürün teknik bilgileri ile birlikte müşterilerinize sunumlarda kullanabilirsiniz.

INTRO

Web sayfanızın giriş ekranı, interaktif cd nizin açılışı gibi alanlarda kullanabileceğiniz, izleyeni kısa sürede firmanız ve yaptığınız iş hakkında bilgi sahibi yapmak için hazırlanmış, görsel açıdan akılda kalıcı kısa giriş videolarıdır.


SESLENDİRME

İde Reklam hazırlanan tanıtım filmlerinize, tv reklamlarınıza ve buna benzer sesli anlatım ile desteklenmesi gereken işler için profosyonel seslendirme sanatçıları ile çalışır. Yurt dışına gönderilmesi düşünülen materyallere yabancı dilde seslendirme yaptırılır. Yapılacak çalışmadaki seslendirme metni firma ile etkileşimli olarak titiz bir çalışmadan sonra ortaya konulur.

ELEKTRONİK KATALOG

Grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan kataloglarınız, taşınması ve müşteriye iletilmesi bakımından büyük kolaylık sağlayan dijital kataloglara çevrilir. Mail veya interaktif cd ile gönderebileceğiniz bu sistem tanıtımınız açısından size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gelişmiş görsel efekt programları kullanılarak hazırlanan görsel efektler interaktif cd nizin ziyaretçi üzerindeki etkisini artırmak için kullanılır. Ses efektleri ile senkronize halde hazırlanan görsel efektler interaktif cd nizi daha da çekici kılar ve farklılığı sayesinde akılda kalıcı hale getirir.

Modern ve estetik görselliğe sahip, doğru teknolojiyi en iyi alt yapı ile birleştirerek hazırladığımız web sitelerinde bilgiye kolay erişilebilmesi ve altyapısının arama motorları ile uyumlu olması esastır.

Kurumsal kimliğinizin önemli parçalarından olan kurumsal logonuzu ses efektleri ile senkronize şekilde 3d görselleştirme ve animasyon tekniği ile hareketlendiriyoruz. .

İde Reklam yüksek kalitede ürün fotoğrafları çekimi ile görsel ihtiyaçlarınızı profesyonel sistemleri ile karşılıyor.

Fark edilmek veya fark yaratmak isteyenler için kreatif grafik tasarım ekibimizle size özel kurumsal kimlik, (logo, katalog, broşür, vb.) çalışmaları yapıyoruz.

İnternetin geniş ağını kullanarak firmanızı veya ürünlerinizi izinli toplu mail, adwords, banner gibi yöntemlerle daha geniş kitlelere tanıtarak pazarlayabilirsiniz.