Reklam yarışında bir adım önde olmak için doğru zamanda yaratıcı çözümler üretebilen
İde Reklamı tercih edin. Rakiplerinizden bir adım önde başlayın!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

3D MODELLEME & ANİMASYON

Mimari Modelleme

3d modelleme metodu ile animasyon ve mimari görselleştirme uygulamaları dikkate alınarak proje aşamasındaki çalışmalarınız, peyzaj ve çevre düzenlemeleri ile birlikte sonuçlandırılır.

Mimari Görselleştirme

Mimari görselleştirme işlemlerinin ne derece önemli olduğunu bilen ekibimiz, sanatsal bakış açısı ve tecrübesi ile çalışmalarınıza en önemli detayı olan gerçeklik algısının unsurları: texture, gün ışığı, yapay ışık, gölge etkisi gibi detayları ekler.

İLGİLİ HİZMETLERİMİZ

  • Mimari Modelleme

Web sitelerinde, interaktif cd ve televizyon reklamları gibi birçok alanda kullanabileceğiniz 3-boyutlu animasyon- lardır. Firmanızın mimari proje çalışmalarını proje aşamasında bitmiş halinin nasıl olacağını müşterilerinize birebir içindeymiş gibi izletebilirsiniz.

KAT PLANI

3 boyutlu çizim tekniği ile görselleştirilen, tepeden bakış açısı ile müşterilerinize odaların birbirleri ile olan ilişkisini kolaylıkla anlatabileceğiniz, içerisinde kullanılan birebir ölçüdeki eşyalar ile odaların büyüklüğünün müşteri tarafından algılanmasını sağlayan çalışmalardır.

Mimari Modelleme Kat Planı

3D Dış Cephe Mimari Modelleme

Bilindiği gibi mimari projeler çevresi ile bir bütünlük gösterir ve müşterinin karar verme aşamasında önemli bir etkisi vardır. Hazırlayacağımız dış cephe modelleme ve görselleştirmeleri ile proje aşamasında, oyun parkından otoparka, çevre düzenlemesinden bina giriş çıkışlarına kadar bir çok detayı müşterilerinize sunabilirsiniz.
Böylelikle pazarlama satış çalışmalarınızı daha etkili yapabilirsiniz.

Çizgi film animasyon yapımında öncelikle canlandırılacak çizgi karaker tasarlanır ve bu karakterler 3d modelleme ve animasyon tekniği ile canlandırılır. Günümüzde televizyon ekranlarında sıklıkla gördüğümüz bu teknik genel olarak çizgi film ve tv reklamlarında kullanılır.

3D Çizgi Film

3 boyutlu modelleme ve animasyon tekniği ile hazırlanan çalışmalarımızı motion grafik, ses ve görsel efektlerle zenginleştiriyoruz.
Müşteri üzerindeki etkiyi daha da artırmak için hazırlanan bu çalışmalar; AVM ler, açık hava led ekranları, TV reklamları, tanıtım filmi introsu gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

3D Motion Grafik

3D İLLÜSTRASYON

3D Katlog Broşür

Esprili yaklaşımı ile müşteri üzerinde olumlu bir etki yaratan 3D İllustrasyon çalışmaları, reklam panolarından, kataloglarınıza kadar bir çok alanda kullanılabilir.
İsterseniz size özel hazırlayacağımız firma maskotunu aynı teknikle sunulacak mekanlara yerleştirebiliriz.

Hareket ve ses ile birlikte senkronize halde video formatına çevrilmiş logonuzu; toplantı açılışlarında, web sayfalarında, televizyonlarda, fuar ve organizasyonlarda kullanabilirsiniz.

Firmanın kurumsal kimliği, müşteriye vermek istediği imaj düşünülerek, firma karakteriniz 3d teknolojisi kullanılarak hazırlanır.

REALTIME 3D

3D animasyon teknolojileri kullanılarak hazırlanan “Realtime” çalışmalar, proje sunumlarında size büyük bir esneklik sağlar.

3d Görsel Efekt

Fark edilmek veya fark yaratmak isteyenler için kreatif grafik tasarım ekibimizle size özel kurumsal kimlik, (logo, katalog, broşür, vb.) çalışmaları yapıyoruz.