Reklam yarışında bir adım önde olmak için doğru zamanda yaratıcı çözümler üretebilen
İde Reklamı tercih edin. Rakiplerinizden bir adım önde başlayın!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FİLM PRODÜKSİYON

Reklam veya tanıtım filmlerinizin senaryo aşamasından kurgulanmasına, seslendirmesine ve son halinde size teslimine kadar her aşamada hizmet vermekteyiz. Her biri alanında profesyonel olan ekibimiz prodüksiyonun her aşamasında sizinle beraber çalışıyor.
Günümüz teknolojisi ile firmanıza özel hazırlanmış bir tanıtım filmi ile elde edilen olanaklar sınırsızdır. Örneğin; firmanızın web sitesinde yayınlayacağınız bir video her ziyaretçiye firmanızın özelliklerini anlatabilir ve sitenize çok daha profesyonel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

İLGİLİ HİZMETLERİMİZ

KURGU MONTAJ

İde Reklam'ın profesyonel kurgu ekibiyle, tüm video içeriklerinizin kurgu ve montajını gerçekleştiriyoruz.
Bir tanıtım filmi hazırlatmak istiyorsunuz ya da önceki yıllarda kullandığınız tanıtım filminizi yeniden seslendirmek ve revize etmek istiyorsunuz, içeriğiniz ve amacınız ne olursa olsun, İde Reklam size en iyi kurgu ve montaj servisini sunmayı garanti ediyor.

Kurgu Montaj

SESLENDİRME

İde Reklam hazırlanan tanıtım filmlerinize, tv reklamlarınıza ve buna benzer sesli anlatım ile desteklenmesi gereken işler için profesyonel seslendirme sanatçıları ile çalışır. Yurt dışına gönderilmesi düşünülen materyallere yabancı dilde seslendirme yaptırılır.

Seslendirme

STORY BOARD

Storyboard

Storyboard planlamanın en önemli aşamalarından biridir.
Storyboard çalışmasının çekimden önce bitirilmesi, filmin bütününü görmek, filmin bütçelendirilmesi, dekorun tamamlanması ve doğru çekim açılarının belirlenmesi için çok önemlidir.
Tüm çizim çalışmaları bittikten sonra, sizin için artık filminiz tamamlandığında kötü sürprizler söz konusu olmayacaktır.

KOSGEB'in tanıtım desteği kriterleri göz önünde bulundurularak, sanatçılarımız tarafından seslendirilen tanıtım filmleriniz hazırlanır.
Bu filmleri interaktif cd ortamında eklenecek kurumsal bilgileriniz ve ürün teknik detaylarınız ile birlikte müşterilerinize sunumlarda kullanabilirsiniz.

İnteraktif Cd

SİNOPSİS & SENARYO YAZIMI

Tv reklamı, tanıtım filmi veya ürünle ilgili olarak firmanın vereceği bilgi doğrultusunda belirlenen konsept ışığında hazırlanan sinopsiste ana hatları ile filme aktaracağımız tüm detaylar kağıda dökülür. Oluşturulan sinopsiste hemfikir olunduktan sonra çalışmanın bütün detayları senaryo yazımı ile çözümlenir.

3D Modelleme

Projeleriniz için 3d mimari modelleme, gerçekçi görselleştirme ve animasyon çalışmaları yapmaktayız. Detayların ne derece önemli olduğunu bilen ekibimiz, sanatsal bakış açısı ve tecrübesi ile çalışmalarınıza gerçeklik algısının unsurları: texture, gün ışığı, yapay ışık, gölge etkisi gibi unsurları ekler.

REKLAM FİLMİ

Bilindiği gibi reklam filmlerinin kısa sürede çok şey anlatması gerekir. Akılda kalıcı ve hedef kitlenizi etkileyecek görsel efektlerle zenginleştirilmiş reklam filmleri tanıtımınız açısından akıllıca bir çözümdür.

Fotoğraf Çekimi

İde Reklam yüksek kalitede ürün fotoğrafları çekimi ile görsel ihtiyaçlarınızı profesyonel sistemleri ile karşılıyor.

Gelişmiş görsel efekt programları kullanı- larak hazırlanan görsel efektler tanıtım filminizdeki etkiyi artırmak için kullanılır.

Fark edilmek veya fark yaratmak isteyenler için kreatif grafik tasarım ekibimizle size özel kurumsal kimlik, (logo, katalog, broşür, vb.) çalışmaları yapıyoruz.