Reklam yarışında bir adım önde olmak için doğru zamanda yaratıcı çözümler üretebilen
İde Reklamı tercih edin. Rakiplerinizden bir adım önde başlayın!

WEB SİTE TASARIMI

Modern ve estetik görselliğe sahip, doğru teknolojiyi en iyi alt yapı ile birleştirerek hazırladığımız web sitelerinde bilgiye kolay erişilebilmesi ve altyapısının arama motorları ile uyumlu olması esastır.
Markanızın İnternet dünyasında doğru algılanması ve iyi sunulması için, güçlü proje süreci ve her aşamada uzman bir ekip ile çözümler üretiyoruz.

İLGİLİ HİZMETLERİMİZ

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

İşletmenizin reklamlarını artık Google'a da verebilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun Google reklam ağında görüntülenebilirsiniz. Adwords reklamları konusunda sistemin ilk kuruluşunu yapmakta, hedef kelime ve müşteri gruplarına bağlı olarak reklam kampanyalarını oluşturmakta ve her kampanya için en uygun fiyatlandırma sistemini oluşturmaktayız.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Grafik tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan kataloglarınız, taşınması ve müşteriye iletil- mesi bakımından büyük kolaylık sağlayan dijital kataloglara çevrilir. Web sitenizde veya mail ve interaktif cd ile gönderebile- ceğiniz bu sistem tanıtımınız açısından size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Elektronik Katalog

FLASH WEB UYGULAMALARI

Dinamik We Site Tasarımı

İde Reklam firmanıza uygun güzel görünümlü, animasyonlar ile zenginleştirilmiş, kullanıcı ve ziyaretçilerinizin dikkatini çeken ve beğenisini kazanan, flash web siteleri, flash uygulamaları tasarımı ve animasyon hizmetleri vermektedir.
Kurumsal bir websiteniz olmasına rağmen ürettiğiniz yeni bir ürünü tanıtmak için estetik ve animasyonlarla güçlendirilmiş bir flash sitesi düşünebilirsiniz.

Gelişmiş görsel efekt programları kullanılarak hazırlanan görsel efektler web sitesindeki ziyaretçi üzerindeki etkiyi artırmak için kullanılır. Ses efektleri ile senkronize halde hazırlanan görsel efektler web sitelerini daha da çekici kılar ve farklılığı sayesinde akılda kalıcı hale getirir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

İZİNLİ HTML MAİL TASARIMI

Siz de portföyünüzdeki müşterilerinize süratli ve daha düşük bir maliyetle toplu mail gön- dermek isterseniz bu hizmetimizle mutlaka tanışmalısınız. Toplu mail gönderimi hiç kuş- kusuz en güçlü ve en etkili iletişim yolların- dan biridir. Binlerce müşterinize ürün ve hizmetinizi en ekonomik ve en kısa zamanda tanıtıp satış yapmanın garantili yoludur.

İzinli E-mail

Fotoğraf Çekimi

Web ziyaretçinize doğru izlenim vermek için kendinizi doğru tanıtmalısınız.
Bu kriter düşünülerek yüksek kalitede çekilen firma fotoğrafları, üretim süreci fotoğrafları ve ürünlerin genel/detay fotoğrafları firmanızı hedeflenen şekilde tanıtmanızı sağlar.

T.T.K. 1524

Türk ticaret kanununun 1524 numaralı maddesi gereği her sermaye şirketi bir internet sitesi açmaya ve kanunen yapması gereken ilanları, alınan kararları bu web sitelerinde yayınlamakla yükümlüdür.

Grafik Tasarım

Fark edilmek veya fark yaratmak isteyenler için kreatif grafik tasarım ekibimizle size özel kurumsal kimlik çalışmaları yapıyoruz.

Neyi neden yaptığını bilen İde Reklam'ın prodüksiyon hizmetlerinde en basit radyo cıngılından, üretimle ilgili en karmaşık...

Tanıtım Filmi

İnternetin geniş ağını kullanarak firmanızı veya ürünlerinizi izinli toplu mail, adwords, banner gibi yöntemlerle tanıtır.